Szkolenie kynologiczne

W Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Manowie w dniu 11 sierpnia br.  odbyło się szkolenie kynologiczne dla instruktorów kynologicznych , które poprowadziła Pani Anna Kursicka.
Temat : Szkolenie psów - naturalne współczesne podejście.

„ Święto Drawy”

W ostatni weekend lipca br. już po raz IV w Złocieńcu odbyło się coroczne „ Święto Drawy”, podczas którego mogliśmy zobaczyć mnóstwo atrakcji, m.in. wystawy plenerowe, prezentacje tańca, jarmark rękodzieła, a także barwny korowód mieszkańców. W tym roku na scenie amfiteatru wystąpili: Falkenblues, Big Cyc, Bibobit, Markato oraz Future Folk. Nie mogło zabraknąć w nim myśliwych z Koła Łowieckiego „Żbik–Budowo”, którzy już od 4 lat czynnie uczestniczą w organizacji tak fantastycznej imprezy.

Koło Łowieckie Odyniec Darłowo miało okazję zaprezentować swoje pasje

W dniu 4 sierpnia br. odbył się Festyn Morze Miłości.

Festyn po sąsiedzku

W dniu 13 lipca br. na terenie świetlicy wiejskiej oraz siedziby Koła Łowieckiego „Żbik-Budowo” w Cieszynie odbył się festyn "Po sąsiedzku", organizowany corocznie przez Sołectwo Cieszyno i myśliwych z Koła Łowieckiego „Żbik-Budowo”.

SZKOLENIE KYNOLOGICZNE

W dniu 11 sierpnia br. w godzinach 9.00-16.00 odbędzie się szkolenie kynologiczne dla instruktorów kynologicznych (obecność obowiązkowa) w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Manowie, które poprowadzi Pani Anna Kursicka.
Temat : Szkolenie psów - naturalne współczesne podejście. Zapraszamy również osoby zainteresowane kynologią łowiecką . Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres zo.koszalin@pzlow.pl do dnia 9 sierpnia br.

Zdjęcia z zawodów

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z "Bałtyckiego Pucharu Anschutz & Lapua"
« poprzednie tematy nastpne tematy »