WESOŁYCH ŚWIĄT

Myśliwi Koła Łowieckiego nr 230 „Ryś” w Szczecinku na zaproszenie Społeczności Szkoły Podstawowej w Iwinie, wzięli aktywny udział w jasełkach.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w dniu 12 grudnia 2019 roku, w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie, odbył się wieczór jasełkowy. Myśliwi Wojskowego Koła Łowieckiego nr 230 „Ryś” w Szczecinku na zaproszenie Społeczności Szkoły Podstawowej w Iwinie, wzięli aktywny udział w jasełkach.

           

Przekazanie paczek świątecznych

W grudniowe, czwartkowe popołudnie (12-12-2019)r. kol. Z. Kochan, L. Tokarski i W. Jędrzejewski tworzący zarząd koła,, Oręż” Smołdzięcino, jako jego reprezentanci odwiedzili Placówkę Opiekuńczo- Wychowawczą w Drawsku Pomorskim.

REPREZENTACYJNY ZESPÓŁ MUZYKI MYŚLIWSKIEJ PZŁ

Oferta płyty CD z kolędami
Mieczysław Leśniczak założyciel i kierownik artystyczny Reprezentacyjnego Zespołu muzyki Myśliwskiej PZŁ oraz inicjator nagrania płyty wraz z solistami, chórem i muzykami zespołu zaprasza Państwa do wspólnego kolędowania i przeżywania radości Bożego Narodzenia.

„Pomagamy leśnym zwierzętom”, akcja zainicjowana przez Koło Łowieckie „Bażant” Strzekęcin

W ramach akcji „Pomagamy leśnym zwierzętom”, zainicjowanej przez Koło Łowieckie „Bażant” Strzekęcino, uczniowie Szkół Podstawowych w Konikowie i w Dunowie, gromadzili w wolnym czasie kasztany, żołędzie, siano do paśników. W nagrodę za aktywne włączenie się do akcji, członkowie Koła Łowieckiego zorganizowali dla najbardziej wytrwałych uczniów wycieczkę edukacyjno – integracyjną do lasu na terenie gminy Świeszyno. Wyjazd miał miejsce 14 listopada 2019r. i dostarczył dzieciom i ich opiekunom wielu niezapomnianych wrażeń.


W dniu 23 listopada odbyło się polowanie Dian

W dniu 23 listopada 2019 na Terenie OHZ Borne Sulinowo odbyło się polowanie Dian.

Podziękowania dla uczestników w pocztach sztandarowych

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Koszalinie za ogromne zaangażowanie przy organizacji  uroczystości pogrzebowych oraz Mszy Hubertowskich, pragnie podziękować Kołom Łowieckim a w szczególności Koleżankom i Kolegom uczestniczącym w pocztach sztandarowych.

Msza Św. Hubertowska Bobolice

W dniu 8 listopada br. o godzinie 18 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Bobolicach w intencji myśliwych i leśników, odbyła się uroczysta Msza Święta Hubertowska rangi okręgowej.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 4 listopada br. odszedł do Krainy Wiecznych Łowów Dyrektor Regionalny Lasów Państwowych w Szczecinku

Kol. Andrzej Modrzejewski

Niech mu Knieja Wiecznie Szumi ...
        Informujemy, że  ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 8.11 o godz. 12 Mszą Św. żałobną w Kościele Mariackim pw. NNMP w Szczecinku, gdzie nastąpi ciąg dalszy uroczystości. 

        Prosimy o oddelegowanie pocztów  sztandarowych kół łowieckich okręgu koszalińskiego.ZO PZŁ Koszalin

W dniu 3-go listopada o godzinie 17.00 w Cieszynie, myśliwi Koła Łowieckiego Żbik-Budowo jak co roku zebrali się w miejscowym Kościele po to by Mszą Świętą zainaugurować tegoroczne obchody Święta Myśliwych.
« poprzednie tematy następne tematy »