KOMUNIKAT

Poniżej zamieszczamy odnośnik do komunikatu Zarządu Głównego PZŁ

Orszak Trzech Króli 2020

W dniu 6 stycznia br. odbył się Orszak Trzech Króli w Szczecinku.
Wydarzenie przygotowali koledzy należący do Koła Łowieckiego "Towarzystwo Myśliwskie Rosomak". Szczegółowa relacja z tego wydarzenia znajduje się pod poniższym linkiem
Fot. Marek Bublej

Koło Łowieckie „SOKÓŁ” Koszalin w dniu 22.12.2019 zorganizowało dla dzieci z terenu obwodu nr 129 akcję Myśliwska Paczka.

Z przykrością informujemy, że w dniu 29 grudnia br. do Krainy Wiecznych Łowów odszedł Kolega Jerzy Żołnowski. Wieloletni członek i skarbnik Koła Łowieckiego
"Orzeł" Koszalin. Niech Mu Knieja Wiecznie Szumi!


NARADA

W dniu 19 grudnia br. w Ośrodku Edukacyjnym w Manowie odbyła się narada łowczych i prezesów koszalińskich kół łowieckich. Głównym tematem narady była aktualna sytuacja ASF w Polsce.

Informujemy, że w dniu 23 grudnia br.
biuro ZO PZŁ będzie czynne do godz. 14.00.
W dniach 24 i 27 grudnia br. biuro ZO PZŁ będzie nieczynne.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Myśliwi Koła Łowieckiego nr 230 „Ryś” w Szczecinku na zaproszenie Społeczności Szkoły Podstawowej w Iwinie, wzięli aktywny udział w jasełkach.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w dniu 12 grudnia 2019 roku, w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Iwinie, odbył się wieczór jasełkowy. Myśliwi Wojskowego Koła Łowieckiego nr 230 „Ryś” w Szczecinku na zaproszenie Społeczności Szkoły Podstawowej w Iwinie, wzięli aktywny udział w jasełkach.

           

Przekazanie paczek świątecznych

W grudniowe, czwartkowe popołudnie (12-12-2019)r. kol. Z. Kochan, L. Tokarski i W. Jędrzejewski tworzący zarząd koła,, Oręż” Smołdzięcino, jako jego reprezentanci odwiedzili Placówkę Opiekuńczo- Wychowawczą w Drawsku Pomorskim.

REPREZENTACYJNY ZESPÓŁ MUZYKI MYŚLIWSKIEJ PZŁ

Oferta płyty CD z kolędami
Mieczysław Leśniczak założyciel i kierownik artystyczny Reprezentacyjnego Zespołu muzyki Myśliwskiej PZŁ oraz inicjator nagrania płyty wraz z solistami, chórem i muzykami zespołu zaprasza Państwa do wspólnego kolędowania i przeżywania radości Bożego Narodzenia.
« poprzednie tematy następne tematy »