Szanowne Koleżanki i Koledzy,

W dniu 15 września, decyzją Łowczego Krajowego, bez podania przyczyny zostałem odwołany z funkcji Łowczego Okręgowego w Koszalinie.

Był to dla mnie wielki zaszczyt i jednocześnie ogromna przyjemność, móc przez wiele lat kierować okręgiem koszalińskim.

Składam wielkie podziękowania dla Was wszystkich za dotychczasową współpracę, znakomite relacje, atmosferę i osiągnięte wspólnie sukcesy. Bez tej współpracy nie byłoby Ośrodka Edukacji Ekologiczniej w Manowie, "Darzboru połczyńskiego" i całego jeszcze szeregu imprez i zawodów zorganizowanych na rzecz myśliwych i środowiska.

Jako okręg byliśmy uważani za jeden z najlepszych okręgów i to wszystko dzięki naszej wspólnej pracy. Odchodzę ze stanowiska w poczuciu dobrze wypełnionych obowiązków.

Do zobaczenia na niwie łowieckiej!

 

Darz Bór – Janusz Rynkiewicz

INFORMACJA

Osoby, które zdały egzamin na podstawowe uprawnienia łowieckie, zapraszamy do biura ZO PZŁ w Koszalinie, od dnia 21 września celem złożenia dokumentów:

- zaświadczenie o niekaralności,
- kserokopia dowodu osobistego,
- 1 zdjęcie (jak do dowodu osobistego)
- dowód wpłaty 1353 zł na konto ZO PZŁ (PEKAO SA 39 1240 3653 1111 0000 4188 3312), tytułem :"imię i nazwisko - wpisowe do PZŁ i składka za rok 2020+ legitymacja"

Osoby do 25 roku życia, uczące się wnoszą opłatę w kwocie 553 zł. (proszę dostarczyć dokument uprawniający do ulgi)

Osoby zamieszkałe na terenie innego Okręgu PZŁ otrzymają zaświadczenie o zdanym egzaminie i dalsze formalności załatwiać będą we właściwym ZO ze względu na miejsce zamieszkania.

Pod poniższym linkiem znajdują się wszelkie niezbędne informacje dotyczące procedury wydania pozwolenia na broń.
http://bip.szczecin.kwp.policja.gov.pl/KWS/wydzial-postepowan-admi/pozwolenia-na-bron

Komunikat uzupełniony

W dniu 7 września na stronie Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego zostały zamieszczone wytyczne dotyczące zatwierdzania sprawozdań finansowych, link poniżej.Komunikat

W dniu 14 sierpnia (piątek) biuro ZO PZŁ w Koszalinie będzie zamknięte.

 

W dniu 17 sierpnia (poniedziałek) biuro ZO PZŁ w Koszalinie czynne będzie do godz. 10.00
 (uroczystości pogrzebowe Ś.P. Krzysztofa Olejnika)

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż w dniu 8 sierpnia br. odszedł do Krainy Wiecznych Łowów Nadleśniczy Nadleśnictwa Gościno, były członek Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Koszalinie

Kol. Krzysztof Olejnik

Niech mu Knieja Wiecznie Szumi ...  

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Koszalinie, informuje, iż od dnia 13 maja br. kasa jest nieczynna. Osoby, które mają do odbioru dokument tj. legitymację, dzienniczek stażysty bądź zaległości do uregulowania prosimy o dokonanie przelewu:

- zaległa składka do PZŁ za rok 2020 (363zł, 203zł lub 123zł);

- 30 zł koszt nowej legitymacji;

- 43 zł ubezpieczenie NW stażysty.

Wszystkie opłaty należy dokonywać na  numer konta ZO PZŁ w Koszalinie  39 1240 3653 1111 0000 4188 3312, tytułem: imię i nazwisko – odbiór legitymacji, ubezpieczenie NW stażysty lub składka do PZŁ za rok 2020. Prosimy aby każdy, kto przyjdzie po legitymację,  dzienniczek, hologram posiadał przy sobie potwierdzenie przelewu.

Darz Bór!

Wspólna akcja z okazji Dnia Dziecka

Pomagamy szkołom

W dniu 23 maja 2020 roku, myśliwi Wojskowego Koła Łowieckiego 230 "Ryś" w Szczecinku, przeprowadzili prace, polegające na wymianie elementów drewnianych, ogrodzenia Szkoły Podstawowej w m. Iwin gm. Grzmiąca. Materiał wykorzystany do remontu ogrodzenia, został zakupiony przez koło.

KONKURS

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice,

z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was dwie niespodzianki. Informacje w linku poniżej...

https://www.pzlow.pl/uwaga-konkurs-z-okazji-dnia-dziecka/


Zał±czniki
BAJKA
« poprzednie tematy następne tematy »